Ремонт Пральних машин Харків Олексіївка

Залишити заявку
 • Ремонт будь-якої моделі
 • Оперативне усунення проблеми
 • Працюємо в усіх районах

Ціни на ремонт Пральних машин

Приблизна вартість
Послуга Вартість від
Виклик майстра (якщо не робиться ремонт)150 грнЗамовити послугу
Заміна амортизаторів500 грнЗамовити послугу
Заміна блокування люка450 грнЗамовити послугу
Заміна манжети люка400 грнЗамовити послугу
Заміна Тена (нагрівального елементу)400 грнЗамовити послугу
Заміна насоса (помпи)550 грнЗамовити послугу
Заміна підшипників1000 - 1700 грнЗамовити послугу
Заміна ременя приводу330 грнЗамовити послугу
Витяг стороннього предмета з бака300 грнЗамовити послугу
Ремонт плати модуля800 грнЗамовити послугу
Усунення засмічення200 грнЗамовити послугу
Ремонт хрестовини1800-2500 грнЗамовити послугу
Заміна таходатчика400 грнЗамовити послугу
Заміна щіток двигуна500 грнЗамовити послугу
Діагностика включена у вартість кінцевого ремонту затвердженого з майстром. На сайті вказана приблизна ціна роботи, без врахування вартості деталей. Точна вартість ремонту Пральних машин в місті Харків залежить від поломки і складності несправності. Ми завжди намагаємося тримати ринкові ціни і працювати для клієнтів!

Переваги роботи з нами

 • Швидкість обслуговування
 • Якісна робота
 • Професійні майстри
 • Оптимальні ціни

ВИКЛИК МАЙСТРА

Працюємо з наступними брендами

Як ми працюємо

 • Залишаєте заявку
  Заповніть форму на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами. Менеджер зв'яжеться з вами протягом 5 хвилин. У разі, якщо зайнято, ми передзвонимо Вам!
 • Залишаєте заявку
  Менеджер оперативно опрацює заявку, з'ясує причину звернення до сервісу та передасть заявку відповідному майстру, який швидко приїде до Вас.
 • Приїжджає майстер
  Домовляєтесь з майстром про зручний час і день приїзду. Приїжджає фахівець проводить у разі необхідності діагностику* обговорюється вартість і майстер FIXUA приступає до роботи.
 • Виконує роботу
  Майстер виконує роботу. Клієнт приймає та оплачує роботу. Протягом 3-х днів з вами може зв'язатися служба контролю, де можна подякувати або поскаржитися на послугу.

Основні поломки

Не віджимає
Не вмикається
Не обертається барабан
Не гріє воду
Не заливає воду
Не віджимає
Не зливає воду
Тече
Показує помилку
Б\'ється струмом
Потрапив сторонній предмет
Зламалася ручка дверцят люка

Зв'язатися з нами

Виконуємо ремонт Пральних машин, обслуговуємо місто Харків. Ви можете викликати майстра в будь яку точку - Олексіївка. Зробимо якісне обслуговування побутової техніки. Залишайте заявку і ми обов'зково зв'яжемось з Вами.

Ремонт пральних машин на Олексіївці

Неважливо в Шевченківському районі Харкова Ви живете, якщо зламалася пральна машинка на Олексіївці або іншому районі Харкова наш майстер приїде і виконає ремонт пральної машинки на дому. Але перед приїздом майстра нам потрібно уточнити нюанси поломки, щоб визначитися з орієнтовною вартістю ремонту. Чому орієнтовною? Тому що всі поломки різні і причин їх може бути купа, і якщо в основному багато проблем вирішуються протягом години півтори і це може коштувати приблизно 400 – 600 грн. то бувають ремонти важчі, наприклад заміна підшипника або модуля управління, тут ремонт може коштувати від 1200 – 1800 грн.

Важливу роль також відіграє марка пральної машини, як ви розумієте є бренди дорогі (Бош, Самсунг, Сіменс, АЕГ, Lg) Чим дорожче техніка тим дорожче на них комплектуючі. І відповідно загальна вартість ремонту пральної машини в Харкові обійдеться трохи дорожче. Але хочемо запевнити, що і термін експлуатації даних моделей довше ніж звичайних, так що паніку в сторону!

Якщо Ви хочете викликати майстра по ремонту пральної машини на Олексіївку (Проспект Перемоги, Ахсарова, Клочківська, 23 серпня і інші райони), оформите заявку на сайті FixUA онлайн або зв’яжіться по телефону. Ми найближчим часом направимо до вас наших фахівців для усунення проблеми.

Вартість ремонту пральної машини на Олексіївці

Щоб було зрозуміліше постараємося пояснити, скільки може коштувати ремонт пральної машини в Харкові. Не всі проблеми явно можна визначити по телефону і з точною вірогідністю сказати вартість ремонту, тому менеджер або майстер попередньо оцінює описану Вами проблему по телефону і може зорієнтувати по ціні. Але точно ціну майстер зможе сказати, коли точно зрозуміє в чому причина виходу з ладу пральної машинки.

У нас немає мети обману! Сервіс FixUA працює чесно і на совість. Приклади частих випадків, коли ціна ремонту може бути дорожче озвученої спочатку і які здаються клієнту обманом:

 • До машинки виявився важкий доступ і майстер витратив додатковий час для розбору
 • Кріпильні болти сильно заіржавіли, що ускладнило розбирання
 • У процесі ремонту потрібна була заміна рідкісної запчастини якої немає в наявності в даний час
 • Інші фактори які ускладнюють ремонт пральної машини
 • Заміна підшипника – демонтаж бака, ремонт модуля управління – забирається модуль, заміна двигуна – покупка нового двигуна згідно вашої моделі. (Такі ремонти можуть займати від 2-5 днів)
 • Ремонт в передмісті, за окружною Харкова

Сподіваємося трохи роз’яснили проблеми з якими стикаються майстра і що Ви можете безпечно замовляти на ФіксЮа майстра по ремонту пральних машин на Олексіївку або інший район Харкова. Як викликати майстра?

 • Заповнити у формі ім’я і телефон
 • Надіслати заявку

Менеджер зв’яжеться протягом 5 хвилин. Або можете самостійно зателефонувати за вказаними номерами, якщо лінія буде зайнята – передзвонимо Вам, просто чекайте. Спасибі, що скористалися послугами сервісу FixUA в Харкові.

Пам’ятайте, своєчасне проведення діагностики і профілактики пральної машини краще, ніж доводити до поломки і термінового виклику майстра!

Виїзд майстра в усі райони міста

Працюємо в наступних містах

Виконуємо наступні види робіт

Ремонт Пральних машин
У нас працюють тільки кваліфіковані майстри з досвідом роботи більше 2-х років. Ми завжди стежимо за якістю виконаної роботи
Діагностика Пральних машин
Проводимо БЕЗКОШТОВНУ діагностику, в разі виконання послуги. Платну діагностику, в разі визначення проблеми, но відмови від послуги.
Установка Пральних машин
Гарантія на ремонт або установку нової техніки від сертифікованого магазину. Займаємося установкою будь-якої домашньої побутової техніки.
Підключення Пральних машин
Підключаємо нову техніку до комунікацій. Перевіряємо працездатність. Проводимо первинне навчання користуванням побутовою технікою
Залишити Заявку