Ремонт Пральних машин

Залишити заявку
 • Ремонт будь-якої моделі
 • Оперативне усунення проблеми
 • Працюємо в усіх районах

Ціни на ремонт Пральних машин

Приблизна вартість
Послуга Вартість від
Виклик майстра (якщо не робиться ремонт)200 грнЗамовити послугу
Заміна амортизаторів500 грнЗамовити послугу
Заміна блокування люка450 грнЗамовити послугу
Заміна манжети люка400 грнЗамовити послугу
Заміна Тена (нагрівального елементу)400 грнЗамовити послугу
Заміна насоса (помпи)550 грнЗамовити послугу
Заміна підшипників1000 - 1700 грнЗамовити послугу
Заміна ременя приводу330 грнЗамовити послугу
Витяг стороннього предмета з бака300 грнЗамовити послугу
Ремонт плати модуля800 грнЗамовити послугу
Усунення засмічення200 грнЗамовити послугу
Ремонт хрестовини1800-2500 грнЗамовити послугу
Заміна таходатчика400 грнЗамовити послугу
Заміна щіток двигуна500 грнЗамовити послугу
Діагностика включена у вартість кінцевого ремонту затвердженого з майстром. На сайті вказана приблизна ціна роботи, без врахування вартості деталей. Точна вартість ремонту Пральних машин залежить від поломки і складності несправності. Ми завжди намагаємося тримати ринкові ціни і працювати для клієнтів!

Переваги роботи з нами

 • Швидкість обслуговування
 • Якісна робота
 • Професійні майстри
 • Оптимальні ціни

ВИКЛИК МАЙСТРА

Працюємо з наступними брендами

Як ми працюємо

 • Залишаєте заявку
  Заповніть форму на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами. Менеджер зв'яжеться з вами протягом 5 хвилин. У разі, якщо зайнято, ми передзвонимо Вам!
 • Залишаєте заявку
  Менеджер оперативно опрацює заявку, з'ясує причину звернення до сервісу та передасть заявку відповідному майстру, який швидко приїде до Вас.
 • Приїжджає майстер
  Домовляєтесь з майстром про зручний час і день приїзду. Приїжджає фахівець проводить у разі необхідності діагностику* обговорюється вартість і майстер FIXUA приступає до роботи.
 • Виконує роботу
  Майстер виконує роботу. Клієнт приймає та оплачує роботу. Протягом 3-х днів з вами може зв'язатися служба контролю, де можна подякувати або поскаржитися на послугу.

Основні поломки

Не віджимає
Не вмикається
Не обертається барабан
Не гріє воду
Не заливає воду
Не віджимає
Не зливає воду
Тече
Показує помилку
Б\'ється струмом
Потрапив сторонній предмет
Зламалася ручка дверцят люка

Зв'язатися з нами

Виконуємо ремонт Пральних машин. Ви можете викликати майстра в будь-яку точку міста. Виконуємо якісне обслуговування побутової техніки. Залиште заявку і ми зв'яжемося найближчим часом.

Ремонт і обслуговування пральних машин

Ми не ремонтуємо радянські пральні машинки.

Сервісна служба FixUA виконує ремонт пральних машин будь-якого бренду у Вашому місті. За роки роботи наші майстри заслужили довіру до себе, як до сумлінних, пунктуальних і висококваліфікованих фахівців. На рахунку сервісу вже більше тисячі виконаних робіт. Майстер з ремонту пральних машин враховує побажання клієнта і приїжджає на заявку в обумовлений час. З нашою допомогою пральна машина знову буде працювати як нова.

Майстер з ремонту пральних машин на дому

Якщо раптом зламалася пральна машинка і Вам терміново сьогодні потрібно виконати ремонт пральної машини якісно і недорого — Ви зайшли на сайт, який допоможе вирішити проблему оперативно. За пару хвилин після заявки менеджер зв’яжеться і, якщо майстер вільний, ремонт пральної машини виконаємо вже сьогодні. Вартість буде залежати від несправності. Найбільш популярні поломки і ціни на ремонт пральної машини вказані в таблиці вище. Варто розуміти, що кожен ремонт індивідуальний і вартість може варіюватися як в більшу, так і в меншу сторону.

Формування вартості ремонту

Ціна ремонту пральної машини може змінитися від ряду факторів. У нас немає мети обдурити! Сервіс FixUA працює чесно і на совість. Часті випадки, коли вартість ремонту може бути дорожче озвученої спочатку і які здаються клієнту обманом:

 • до пральної машинки виявився важкий доступ;
 • кріпильні болти заіржавіли, що ускладнило розбирання;
 • в процесі ремонту потрібна була заміна рідкісної запчастини, яку потрібно замовити;
 • інші фактори які ускладнюють лагодження пральної машини.

Перед початком робіт майстер заздалегідь скаже скільки буде коштувати ремонт пральної машини і погодить усі нюанси. Все буде виконано якісно і професійно!

Несправності вирішуються протягом декількох годин і пральна машинка знову працює. Проблеми, з якими стикаємося: пральна машина не зливає воду, не обертає барабан, стукає, не набирає воду або протікає. Але трапляються і більш «важкі випадки» — заміна плати управління або демонтаж бака. При такій поломці ремонт пральної машини може затягнутися на кілька днів.

Діагностика пральних машин безкоштовна в разі виконання ремонту. Якщо майстер приїхав, провів діагностику, виявив несправність, але Ви відмовилися від ремонту — діагностика оплачується клієнтом. Ніяких прихованих платежів. Сподіваємося на взаєморозуміння!

Послуга майстер на дім

У вас раптово зламалася пральна машина? Не проблема, викликати майстра по ремонту пральних машин на сайті дуже просто. Два кроки на сайті Сервісного центру ФіксЮА — їдемо до вас:

 • Заповнити у формі ім’я та телефон
 • Надіслати заявку

Менеджер зв’яжеться протягом 5 хвилин. Або можете самостійно зателефонувати за вказаними номерами, якщо лінія буде зайнята-передзвонимо вам, просто чекайте. Спасибі, що скористалися послугами сервісу FixUA.

Пам’ятайте, своєчасне проведення діагностики та профілактики пральної машини краще, ніж доводити до поломки і термінового виклику майстра!

Працюємо в наступних містах

Виконуємо наступні види робіт

Ремонт Пральних машин
У нас працюють тільки кваліфіковані майстри з досвідом роботи більше 2-х років. Ми завжди стежимо за якістю виконаної роботи
Діагностика Пральних машин
Проводимо БЕЗКОШТОВНУ діагностику, в разі виконання послуги. Платну діагностику, в разі визначення проблеми, но відмови від послуги.
Установка Пральних машин
Гарантія на ремонт або установку нової техніки від сертифікованого магазину. Займаємося установкою будь-якої домашньої побутової техніки.
Підключення Пральних машин
Підключаємо нову техніку до комунікацій. Перевіряємо працездатність. Проводимо первинне навчання користуванням побутовою технікою
Залишити Заявку