Ремонт Бойлерів

Залишити заявку
 • Ремонт будь-якої моделі
 • Оперативне усунення проблеми
 • Працюємо в усіх районах

Ціни на ремонт Бойлерів

Приблизна вартість
Послуга Вартість від
Діагностика (в разі відмови від ремонту)150 грнЗамовити послугу
Чистка бойлераот 450 грнЗамовити послугу
Заміна Тенаот 400 грнЗамовити послугу
Заміна анода120-140 грнЗамовити послугу
Ремонт плат управління800 грнЗамовити послугу
Заміна регуляторів температури300 грнЗамовити послугу
Заміна клапана скидання тиску350 грнЗамовити послугу
Заміна прокладок ущільнювачівот 50 грнЗамовити послугу
Заміна термозахисту350 грнЗамовити послугу
Заміна флянця400 грнЗамовити послугу
Ремонт проводки200 грнЗамовити послугу
Заміна сухого ТЕНуот 400 грнЗамовити послугу
Діагностика включена у вартість кінцевого ремонту затвердженого з майстром. На сайті вказана приблизна ціна роботи, без врахування вартості деталей. Точна вартість ремонту Бойлерів залежить від поломки і складності несправності. Ми завжди намагаємося тримати ринкові ціни і працювати для клієнтів!

Переваги роботи з нами

 • Швидкість обслуговування
 • Якісна робота
 • Професійні майстри
 • Оптимальні ціни

ВИКЛИК МАЙСТРА

Працюємо з наступними брендами

Як ми працюємо

 • Залишаєте заявку
  Заповніть форму на сайті або зателефонуйте за вказаними номерами. Менеджер зв'яжеться з вами протягом 5 хвилин. У разі, якщо зайнято, ми передзвонимо Вам!
 • Залишаєте заявку
  Менеджер оперативно опрацює заявку, з'ясує причину звернення до сервісу та передасть заявку відповідному майстру, який швидко приїде до Вас.
 • Приїжджає майстер
  Домовляєтесь з майстром про зручний час і день приїзду. Приїжджає фахівець проводить у разі необхідності діагностику* обговорюється вартість і майстер FIXUA приступає до роботи.
 • Виконує роботу
  Майстер виконує роботу. Клієнт приймає та оплачує роботу. Протягом 3-х днів з вами може зв'язатися служба контролю, де можна подякувати або поскаржитися на послугу.

Основні поломки

Несправність електричного модуля
Вода сильно перегрівається
Протікання бойлера
Часто включається і вимикається
Шум в бойлері
Несправність електричного модуля
Гріється кабель або розетка
Протікання бойлера
Бойлер не включається
Кипить вода
Поганий нагрів води
Іржава вода з бойлера

Зв'язатися з нами

Виконуємо ремонт Бойлерів. Ви можете викликати майстра в будь-яку точку міста. Виконуємо якісне обслуговування побутової техніки. Залиште заявку і ми зв'яжемося найближчим часом.

Ремонт і обслуговування бойлерів

Сервісна служба FixUA виконає ремонт бойлерів всіх брендів у Вашому місті. За роки роботи наші майстри заслужили довіру до себе, як до відповідальних, пунктуальних і висококваліфікованих фахівців. На рахунку сервісу вже більше тисячі виконаних робіт. Майстер з ремонту бойлерів враховує побажання клієнта і приїжджає на заявку в обумовлений час. Ми проведемо своєчасний ремонт і профілактику бойлера і не дамо залишитися без гарячої води.

Майстер з ремонту бойлерів на дому

Якщо раптово вийшов з ладу бойлер або погано гріється вода і Вам терміново потрібно виконати ремонт бойлерів недорого — Ви зайшли на сайт, який допоможе вирішити проблему оперативно. Протягом декількох хвилин після заявки менеджер зв’яжеться і, якщо майстер вільний, ремонт водонагрівача виконаємо вже сьогодні. Вартість буде залежати від несправності. Найбільш популярні поломки на бойлери вказали в таблиці вище. Варто розуміти, що кожен ремонт індивідуальний і вартість може варіюватися як в більшу, так і в меншу сторону в залежності від проблеми.

Формування вартості ремонту

Ціна ремонту і обслуговування бойлера може змінитися від ряду факторів. У нас немає мети обдурити! Сервіс FixUA працює чесно і на совість. Часті випадки, коли вартість ремонту може бути дорожче озвученої спочатку і які здаються клієнту обманом:

 • важкий і незручний доступ до бойлера;
 • повна перевірка системи автоматики;
 • проблема опинилася в системі водопостачання;
 • течь з бойлера із-за проблем з баком, часто не ремонтується (бак замінюється повністю).

Перед початком профілактичних робіт майстер заздалегідь скаже скільки буде коштувати ремонт бойлера і погодить нюанси. Все буде виконано якісно і професійно!

Більшість несправностей ремонтуються протягом декількох годин і бойлер знову працює. Проблеми, з якими стикаємося: бойлер не включається, почав підтікати і капати з прокладки (кришки з індикатором), низький тиск, погано гріє воду. Але трапляються і “більш важкі випадки” — коли з великим терміном експлуатациії іржавіє бак і починає капати. В такому випадку бак підлягає заміні.

Послуги майстра на дім

У Вас раптово вийшов з ладу бойлер і погано почав гріти, а потрібна гаряча вода терміново? Не проблема, викликати майстра з ремонту та обслуговування водонагрівача на сайті дуже просто. Два кроки на сайті ФиксЮА — їдемо до вас:

 • Заповнити у формі ім’я та телефон
 • Надіслати заявку

Менеджер зв’яжеться протягом 5 хвилин. Або можете самостійно зателефонувати за вказаними номерами, якщо лінія буде зайнята-передзвонимо Вам, просто чекайте. Спасибі, що скористалися послугами сервісу FixUA.

Пам’ятайте, своєчасно виконана чистка бойлерів, допоможе уникнути термінового виклику майстра!

Працюємо в наступних містах

Виконуємо наступні види робіт

Ремонт Бойлерів
У нас працюють тільки кваліфіковані майстри з досвідом роботи більше 2-х років. Ми завжди стежимо за якістю виконаної роботи
Діагностика Бойлерів
Проводимо БЕЗКОШТОВНУ діагностику, в разі виконання послуги. Платну діагностику, в разі визначення проблеми, но відмови від послуги.
Установка Бойлерів
Гарантія на ремонт або установку нової техніки від сертифікованого магазину. Займаємося установкою будь-якої домашньої побутової техніки.
Підключення Бойлерів
Підключаємо нову техніку до комунікацій. Перевіряємо працездатність. Проводимо первинне навчання користуванням побутовою технікою
Залишити Заявку